THE DEFINITIVE GUIDE TO HABERLERI

The Definitive Guide to haberleri

The Definitive Guide to haberleri

Blog Article

Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Moskova'da Crocus Belediye Binası'nda yer alan konser salonuna düzenlenen silahlı saldırı sonucu çok sayıda can kaybı ve yaralanma haberinin kendisini ve Azerbaycan halkını derinden üzdüğünü belirten Aliyev mesajında şu ifadeler yer verdi:

Elazığ'da sokakta tekme ve yumrukla birbirine saldıran two genç kızın kavgası, cep telefonu kamerasına yansıdı.

Şanlıurfa'da emniyet personellerini taşıyan midibüs alev alev yandı. Yaralının olmadığı yangında, midibüs kullanılamaz hale geldi. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Your browser isn’t supported any longer. Update it to get the finest YouTube knowledge and our newest capabilities. Learn more

DEAŞ, Cuma gecesi geç saatlerde Telegram'da yayınlanan bir gönderide silahlı kişilerin kaçmay possiblyı başardıklarını iddia ederek saldırının sorumluluğunu üstlendi. ABD'li bir yetkili ise, Washington'un DEAŞ'ın iddiasını doğrulayan istihbarata sahip olduğunu duyurdu.

LGS tercihleri ne zaman başlayacak? LGS lise tercih ekranı bilgisi! MEB LGS 2024 tercih kılavuzu yayınlanma tarihi!

Arda Güler mücadeleye yedek başlayacak! Şampiyonlar Ligi finalinde takımların ilk 11'i belli oldu

MasterChef Türkiye yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. İzleyenler tarafından büyük ilgi gören ve six sezondur ekranlarda olan yarışma planı MasterChef Türkiye'de geri sayım başladı. Yarışgentlemanın yayınlanan yeni sezon fragmanında, Türkiye'den ve dünyadan MasterChef'e katılan yeni yarışmacıların kendilerini tanıtması dikkat çekti.

Babası okuldan ayrıldığı için telefonunu diğer ailelere teslim eden öğrenci bu kez kimliği ile sınava giriş belgesini yanına almadığını fark etti. Öğrenci, babası ile diğer velilerin çabasıyla getirilen kimlik ve belgeyle son anda sınav salonuna girebildi.

Sinemanın neredeyse thirty yılı aşkın bir dönemine damga vuran oyuncunun annesi, yıllar önce babasının ve onun ailesinin söylediğini yapsaydı bizim onu Helloç tanıyamayacağımızı, sinema seyircisi olarak böyle bir güzellikten mahrum olacağımızı biliyor muydunuz? İlk anda kulağa tuhaf gelse de işin aslı bu.

Kırıkkale'de Bozkır Dağcılık Kulübü İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etti

İsrail Cumhurbaşkanı Herzog: İsrailli rehinelerin serbest bırakılması halinde ateşkesi desteklerim

Kademeli emeklilik son dakika gelişmeleri, erken emeklilik bekleyen vatandaşlar tarafından takip ediliyor. EYT düzenlemesi sonrası gündeme gelen haberleri kademeli emeklilik ile 2000-2008 arası sigorta girişliler emeklilik hakkının kendilerine de tanınmasını talep ediyor. Sigortalı çalışanların belirli bir yaşa ve prim gün sayısına ulaştıklarında kısmi olarak emekli Haberler olmalarını sağlayan kademeli emeklilik ile ilgili Hürriyet Gazetesi Yazarı Noyan Doğan konuyu köşesine taşımıştı.

Türkiye'deki doğum oranlarının düşmesi sonrası harekete geçildi: 3 Son dakika haberleri ilde pilot çalışma başlıyor Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'deki doğum istatistiklerine ilişkin "TÜİK'in 2023 yılı doğum istatistikleri endişe vericidir.

Report this page